Info

KAS IR KENDAMA? 

Kendama ir atkarību raisoša, prasmju koka rotaļlieta, kas nāk no Japānas. Tā veicina balansa, acu-roku koordinācijas un refleksu attīstību. Kendama ir piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem. Kendamas spēlē ir nebeidzamas triku variācijas kā iesācējiem, tā augsta līmeņa spēlētājiem.  Mūsdienās kendamas spēle vairs nav tikai izklaide, tā kļuvusi par nopietnu un strauji augošu sporta veidu (tagad arī Latvijā) ar neskaitāmām sacensībām visā pasaulē.

Kendama sastāv no Kena (koka kāts) un damas (bumba), kas kopā savienoti ar striķi. Kendamas trikus veic dažādās variācijās žonglējot bumbu kādā no trim kausiem, uzdurot to uz kena smailes vai balansējot abus, vienu uz otra, dažādos jaunos, radošos veidos. Kendamas prasmju izkopšanai nepieciešams laiks, koncentrēšanās spējas, pacietība un radošums.


KĀDĒĻ IEGĀDĀTIES KENDAMU?

Kendama ir vienkāršs, produktīvs, interaktīvs instruments lai stiprinātu mentālas un fiziskās prasmes spēles laikā. Mūsdienu izklaides/rotaļlietu industrijā, kas sastāv no spīdīgām lampiņām, datortehnikas un ''mainstream''  izklaides, kendama izceļas ar savu vienkāršo dizainu un jauniem, radošiem veidiem kā to spēlēt un labi pavadīt laiku.


''Bigwig Kendama''!

Bigwig Kendama rūpējās par kendamu kultūras attīstību, organizējot kendamu ''džemus'', kā arī prezentējam to visiem, kam ir interese par mūsu produktu.          Seko līdzi mūsu jaunumiem instagram - @bigwigkendama, kā arī ievieto savus video ar mirkļbirku #bigwigkendama


PIEGĀDE

Piegādi veic VAS Latvijas Pasts. Paka tiek izsūtīta kā sīkpaka un sasniedzot galamēķi, savā pastkastē saņemiet aicinājumu no pasta, ar kuru sev ērtā laikā varat doties uz tuvāko, jeb pasūtijumā norādīto pasta staciju, izņemt sūtijumu.

Prece tiek izsūtīta vienas darbadienas laikā pēc pasūtijuma apstiprināšanas/maksājuma saņemšanas.

Piegādes laiks:

  1. Latvijā 1 - 3 darba dienas atkarībā no piegādes vietas.
  2. Piegādes laiks ES robežās 3 - 7 darba dienas.
  3. Piegāde citur pasaulē 5 - 14 darba dienas.

Ja sūtijumu neesi saņēmis 4 darba dienu laikā - lūdzu sazinies ar mums uz epastu [email protected]

Pasūtot preci internetā ar saņemšanu Rīgā, to var izņemt mūsu veikala, Lačpleša iela 72, Rīga, LV-1011., 

iepriekš sazināties ar mums pa telefonu +371 24925656  (p-s. 11-19)


Piegādes maksa:

  • Latvijas robežās - 0.00€
  •  ES robežās  - 0.00€
  • Citur pasaulē  - 6.00€


GARANTIJA

Lai arī preču kvalitāte ir pienācīga, tomēr, ja rodas kādas sūdzības, tad pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ. Preces bojājumu gadijumā gadijumā lūdzam sazināties ar mums sūtot e-pastu uz [email protected]

 

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma praksi, saistībā ar www.bigwigkendama.com mājas lapu.

SIA ”Kendamas” mājas lapas www.bigwigkendama.com (turpmāk tekstā saukta Mājas lapa) apmeklētāju personas datu aizsardzību SIA ”Kendamas” nodrošina atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. 

SIA ”Kendamas” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Tomēr SIA ”Kendamas” nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no SIA ”Kendamas” Mājas lapas.

Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot SIA ”Kendamas” mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu.

Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot Mājas lapas saturu un tā izvietojumu, SIA ”Kendamas” ir tiesīga par Mājas lapas apmeklētājiem apstrādāt informāciju, kas ietverta Mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas, u.c.

SIA ”Kendamas” mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookies), kas nodrošina Mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas SIA "Kendamas" Mājas lapas izmantošanas iespējas. 

SAISTĪBAS

Ieprikšanās kārtību I-Veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255  "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. 


MAKSĀJUMS AR MAKSĀJUMU KARTĒM     

Pēc pasūtījuma noformēšanas par pasūtījumu var samaksāt ar kredītkartēm (Mastercard, Visa) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā. 

Samaksas veikšanai, lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus TIEŠI TĀPAT, KĀ TAS IR RAKSTĪTS UZ KARTES un, lai turpinātu, nospiediet "TĀLĀK". Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari kartes otrajā pusē, kuri atrodas aiz kartes numura). Pēc apmaksas saņemšanas 1 darba dienas laikā sūtijums tiek izsūtīts ar Latvijas Pasta.0

 .